Vítáme Vás na na stránkách účetní firmy DMK účetnictví
Naším cílem je přenést Vaše starosti s účetnictvím na naše bedra tak, abyste se mohli soustředit na Vaše podnikání. Proto pro Vás připravíme model naší spolupráce tak, abyste vždy věděli co, kde a jak, ale abyste nemuseli udělat ani čásku nadbytečně. Naším cílem je sposkytnovat spolehlivé a kvalitní služby ke spokojenosti všech našich klientů.

• Naše firma se nachází v obci Kamenice nad Lipou  na hlavním tahu z Humpolce na České Budějovice mezi městy Pelhřimov a Jindříchův Hradec
• Komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, personalistky a mezd poskytujeme již od roku 1992 pro malé a střední firmy,agentury práce, podnikatele, neziskové organizace, občanská sdružení, bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek.
• Poskytujerme poradenství a vedení účetnictví, popřípadě daňové evidence vlastníkům fotovolatických elektráren.
• Nabízíme bohaté organizační zkušenosti odpovědných zástupců agentur práce včetně  personalistky, účetnictví a mzdové agendy.
• Účetnictví poskytujeme v městech a obcích  Jihlava, Pelhřimov, Rynárec, Kamenice nad Lipou, Žirovnice, Stojčín, Popelín, Počátky, Nová Včelnice, Mirotín, Mnich, Pacov, Černovice, Lodhéřov, Jindřichův Hradec,Kardašova Řečice, kde máme také naše klienty .
• Zpracování podkladů provádíme s využitím ekonomického systému POHODA pro účetnictví a pro daňovou evidence Účto Tichý a spol.

Máte-li zájem o vedení účetnictví Vaší společnosti, neváhejte a kontaktujte nás.

Majitelka firmy - Dagmar Kořínková

asistent - Martin Kořínek

telefon: 565 432 439, mobil: 724 089 727, email: info@dmkucetnictvi.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi..

 


Kontakt

Dagmar Kořínková
Jírova 724
Kamenice nad Lipou
394 70
565 432 439
724 089 727
438 17 751